Bu universitetə qəbulda YENİLİK
Müdafiə Nazirliyinin Milli Müdafiə Universiteti cari ilin 03 mart - 30 may tarixlərində Heydər  Əliyev adına Hərbi İnstitut, Hərbi Tibb Fakültəsi, Bakı və Naxçıvan Hərbi Kollecləri, Heydər  Əliyev adına və Cəmşid Naxçıvanski adına Hərbi Liseylərə elektron sənəd qəbulu elan edir.
“Tehsil365” xəbər verir ki, ilk dəfə olaraq, Milli Müdafiə Universiteti tərəfindən qəbul prosesi elektron qaydada həyata keçirilir.
Ölkə üzrə əhatəliliyi və fasiləsizliyi təmin edən yeni sistem şəffaflığın, əlçatanlığın və vətəndaş məmnunluğunun təmin edilməsi məqsədilə yaradılıb.
Azərbaycan Respublikasının vətəndaşları istənilən bölgədən “www.mmu.edu.az” saytının “Təhsil müəssisələrinə qəbul” bölməsindən sənəd qəbulu portallarına keçərək müvafiq portaldakı “Qaydalar və sənəd nümunələri” hissəsindən proseslə bağlı məlumatları əldə edə bilər.